Профорієнтаційний тест (beta)

Одним з найважливіших виборів в житті кожної людини є вибір професії. Цей вибір має бути дуже добре обдуманий та спиратись як на зовнішні чинники, наприклад, наскільки високим є попит на ту чи іншу професію, так і на внутрішні – які схильності ви маєте, що вам більше до душі, та що у вас краще виходить.

Якщо ви вирішили, що вам цікава ІТ-галузь – вам треба визначитись, яку ІТ-спеціальність обрати. Існує думка, що всі айтішники – це лише програмісти. Але це не так. В IT існує декілька напрямів професій, які суттєво відрізняються по функціоналу, трудовій специфіці та вимогам до кандидатів.

Для того щоб зрозуміти, куди рухатись та з чого починати – ми розробили профорієнтаційний тест, який допоможе визначити ваші схильності до тієї чи іншої ІТ-професії в залежності від ваших особистих якостей, знань та навичок.

Тест розроблено командою BrainBasket із залученням співробітників провідних ІТ-компаній та навчальних центрів, зокрема Ciklum, Cogniance, Epam, Bionic University.

Мета даного тесту – зорієнтувати кандидата згідно його схильностей та підказати, на які ІТ-професії слід звернути увагу в першу чергу. Результати тесту не можуть і не мають бути інтерпритовані як засвідчення ваших можливостей опанувати ту чи іншу ІТ- професію.

Для проходження тесту необхідно заповнити коротку реєстраційну форму нижче (реєструючись, ви даєте згоду на обробку та зберігання ваших персональних даних).

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress