ІСТОРІЯ ЮЛІЇ ЗАГУМЕНЮК (ВИПУСКНИЦІ CODING FOR FUTURE)

Julia1-800x480

1. Розкажіть нам трохи про себе: звідки Ви родом, яка у Вас освіта, ким працювали?

Я родом з Харцизька, Донецької області. Закінчила Донецький Національний Технічний Університет, отримала ступінь магістра за спеціальністю “Телекомунікаційні системи та мережі”.

Роботу відразу знайти було складно, тому влаштувалася за порадою знайомого в ДТЕК на посаду інспектора бюро пропусків. Там відпрацювала більше 2-х років, після чого почалися страшні події 2014 року. Через загальноу ситуацію в країні деякі відділи скоротили. Під скорочення потрапив і мій відділ. Я сприйняла це як поштовх для подальшого розвитку.

Я поїхала зі свого рідного міста до Дніпропетровська, щоб знайти роботу, яка була б і цікавою, і добре оплачуваною.

2. Як дізналися про програму Coding for Future?

Про програму я дізналася від подруги. Вона мені кинула посилання і порадила зареєструватися. На той час вона сама вже працювала тестувальником. Я ж тоді займалася самоосвітою з цього напрямку.

3. Чому вирішили взяти в ній участь?

Взяти участь у програмі я вирішила, оскільки розуміла, що одних моїх теоретичних знань буде недостатньо для того, щоб конкурувати на ринку праці.

4. Наскільки програма була Вам корисна?

Програма виявилася досить корисною. Я закріпила наявні на той момент теоретичні знання, придбала нові, а також отримала можливість застосувати їх на практиці. Крім основної програми було кілька загальних занять присвячених автоматизації тестування, SQL, Python та основним принципам web-дизайну.

5. Що було найскладнішим у процесі Вашого навчання і чи були моменти, коли щось не виходило і хотілося все кинути?

Найскладнішим для мене було завдання із застосуванням автоматизації. Пішло багато часу, щоб розібратися з домашнім завданням.

6. Як Ви з цим впоралися?
Наприкінці завжди стає моторошно приємно, коли ти нарешті досягаєш результату. Це почуття допомагає мені не здаватися, а доводити почате до кінця. Я терпіти не можу щось не розуміти.

7. Розкажіть як Ви шукали роботу після завершення програми і де зараз працевлаштовані?
На момент подачі заявки я не була працевлаштована. Коли ж я почала навчання, то вже ходила на стажування в компанію Branto. Закінчення моїх занять співпало із закінченням випробувального терміну. Мене взяли на роботу.

Озираючись назад, я розумію, наскільки я була непідготовлена, коли почалося стажування. До початку курсів я ходила на кілька співбесід, про які мені соромно згадувати. Теоретичні знання не підкріплені практикою небагато чого варті (принаймні, так було для мене).

8. IT для Вас є новою сферою і як швидко Ви адаптувалися, чи виправдала нова професія Ваші очікування?
IT для мене не є зовсім новою галуззю. Все-таки я вчилася на факультеті Комп’ютерних інформаційних технологій і автоматики. Нова професія повністю виправдала мої очікування. Тепер я займаюся справою, яка мені подобається, постійно розвиваюся і не хочу зупинятися на досягнутому.

9. Яким Ви бачите свій подальший професійний розвиток?
Надалі я планую освоїти автоматизацію тестування. У цьому напрямку мною вже були зроблені певні кроки. Були написані кілька скриптів для перевірки основного функціоналу девайса «Розумний будинок», який розробляє наша компанія. Для досягнення цієї мети хочу вивчити хоча б одну мову програмування (а в ідеалі декілька).

10. Що б Ви порадили новачкам, які хочуть потрапити в IT?
Головне – не здаватися! Вірити в себе і не боятися конкуренції. Ви не можете знати, чи вийде у вас, поки не спробуєте самі. Бажаю всім удачі і величезне спасибі Фонду BrainBasket! Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress