Історія Віктора Артем’єва, випускника Lviv IT School

Як я потрапив в IT

Останніх чотири роки я працюю кельнером (офіціантом) , робота, як розумієте, зв’язана з ІТ менше ніж ніяк. Потрапив я в цю сферу ще коли писав диплом і пообіцяв собі одразу ж після закінчення ВУЗу шукати роботу по спеціальності. Все життя мені подобались різні електронні пристрої, ще до університету я закінчив училище за фахом “Радіомеханік” і завжди мріяв бути інженером. Але робота в ресторані завела мене в своєрідну “зону комфорту” – графік три через три, чудовий колектив, завжди нові цікаві люди, які заряджали позитивом, зарплата, так і пройшли роки. Були можливості розвиватися в ресторанному бізнесі, але я не мав бажання рухатися в тому напрямку, як кажуть, душа не лежить. З кожним днем на роботі усвідомлював, що це не моє, але лінь, розваги все ще тримали мене. Отже, одного прекрасного дня, приблизно півтора роки тому, я почав діяти, почав нарешті рухатись до втілення своєї мрії і моє життя почало змінюватися.

На вихідних, замість того щоб йти гуляти з друзями, я взявся вчити Java. Читав книжки, щось пробував кодувати, а потім натрапив на онлайн курси по Java, на яких акцентувалась увага на практиці і самостійному вирішенні задач. Під час роботи я завжди з нетерпінням чекав на вихідні, щоб сісти розібратися з новими завданнями. Після півроку самонавчання я спробував потрапити на курси в Softserve, але, як виявилося, в мене був низький рівень англійської. Проте я не розчарувався, це був новий досвід. Паралельно з Java почав підтягувати англійську, все більше і більше знаходити інформацію про сферу IT.

Так пройшло близько року і в нашому місті стартував перший набір на курси розробки під Android від Lviv IT School. Не зволікаючи я одразу зареєструвався, пройшов співбесіду по основам Java і ось я знову вчуся.

Одразу з першого заняття нас привчили до самостійного навчання, так як кожний програміст повинен мати цю схильність. В кінці однієї з лекцій наш викладач сказав нам “Вам потрібно навчитися вчитися”.

На кожному занятті спочатку детально розбирали домашнє завдання, потім була подача нового матеріалу і завдання додому написати маленьку аплікацію з функціоналом поданим на лекції, а також прочитати рекомендовані джерела. В кінці завжди обговорювали нові тенденції і розвиток IT. З викладачем можна було будь коли зв’язатися і поставити питання, якщо чогось не зрозумів.

З середини курсу ми поділилися на маленькі команди і почали реалізовувати свої проекти. Це було дуже цікаво розбирати свої ідеї і втілювати їх. А в кінці курсу ми захищали їх перед викладачами і представниками декількох ІТ компаній.

Особисто я після закінчення отримав безцінний досвід в розробці мобільних додатків, роботи в команді, а також підготовки презентації власного проекту. Дякую нашим наставникам, особливо Олександру Матвіїшину, він з нами проводив найбільше часу і показував як “правильно”. Одразу ж після закінчення я почав розсилати резюме і, не довго чекаючи, почав отримувати запрошення на співбесіди. І ось вона очікувана пропозиція…

Це тільки початок!Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress