Інструкція щодо участі в проекті Technology Nation

Після того, як Ви зареєструвалися на участь у програмі, Вам необхідно виконати тестове завдання, за результатами виконання якого і формуються навчальні групи. Варто зауважити, що без реєстрації роботи розглядатися не будуть.

Суть завдання – ознайомитися з азами програмування, освоїти просту візуальну мову програмування Scratch і написати на ній власну програму. Дане завдання в середньому виконується людьми без технічної освіти за 4-5 годин.

Крок 1: подивитися вступну відео-лекцію курсу Harvard CS50 (складається з двох частин; 1-я частина – 47 хвилин, 2-га частина – 64 хвилини).
Крок 2: ознайомтесь із завданням по Scratch.

В цьому Вам допоможе набір Shorts — коротких роликів, які роз’яснюють окремі моменти з лекції, і підбірка, що показує прийоми роботи в середовищі Scratch. Побажання до складності проекту і набору можливостей, які ви використовуєте, перераховані в розділі “Itching to program”

Крок 3: зареєструватись на сайті Scratch та створити свою першу програму.
Крок 4: Після того як Ваш проект буде готовий, відкрийте до нього доступ (про те, як це зробити, розписано тут) і впишіть посилання на Ваш проект у форму.

Пам’ятайте, що чим технічно складніша і цікавіша буде Ваша програма, тим більше у Вас шансів бути зарахованими в найближчу групу (в такому випадку з вами зв’яжуться телефоном і повідомлять дату старту навчання).  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress