Ініціатива для школярів #Join_IT до Дня програміста від BrainBasket та Асоціації «IT України»

Сьогодні у День програміста у школах по всій Україні проводиться соціальний профорієнтаційний проект для учнів 8-11 класів #Join_IT. Мета проекту –  підвищити інтерес майбутніх абітурієнтів до інформаційних технологій, тим самим забезпечити економічне і технологічне зростання України.

Протягом сьогодняшнього дня представники IT-сфери зустрічалися зі школярами та спілкувалися з ними про перспективні ІТ-спеціальності, сучасні ресурси для самонавчання у сфері комп’ютерних наук. Крім того, спікери розповіли про власний досвід роботи в ІТ компанії та про те, як реалізувати себе та бути конкурентоспроможним спеціалістом. У зустрічах взяли участь представники команди BrainBasket, ментори та координатори проекту Technology Nation по всій Україні.

Організатором проекту #Join_IT є Асоціація «Інформаційні технології України», за підтримки Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку та Фонду BrainBasket.

Крім того, Фонд BrainBasket разом із компанією Пролего створили безкоштовний відеокурс з робототехніки, приурочений до Дня програміста. Подоивитись курс модна за посиланням – brainbasket.org/robotics

Вітаємо із професійним святом!

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress