Hour of Code

Hour of Code – це глобальна ініціатива, яка залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180 країнах світу.

Hour of Code – це безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів шкіл за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики. За час ісування ініціативни в ній взяло участь понад 140 мільйонів школярів! 5-11 грудня в рамках тижня комп’ютерних наук по всьому світу відбудеться ініціатива “Hour of Code”, яка в Україні проходитиме за ініціативи Microsoft Україна та Фонду BrainBasket.

Ми закликаємо вас долучитись до ініціативи та провести такий урок або допомогти у проведенні такого уроку вчителю у своїй школі!

Всі необхідні матеріали та методичні рекомендації доступні в онлайн, на підготовку Вам знадобиться лише декілька годин, але такий урок допоможе показати дітям та вчителю, що інформатика може бути дійсно цікавою та продовжити займатись далі на зовсім іншому якісному рівні. Усі інтерактивні уроки побудовані на середовищі Scratch та на добре відомих дітям комп’ютерних іграх – Angry Birds, Minecraft, Star Wars і можуть бути проведені для учнів 5-11 класів. Ось тут без жодних реєстрацій можна подивитись та спробувати ці ігрові уроки.

Якщо у Вашій школі не проводиться Година Коду, Ви можете взяти участь в ініціативі онлайн – наш партнер SmartMe University проведе безкоштовний онлайн-урок в рамках програми для усіх бажаючих 10.12 о 12:00.

smartme

Конкурс “Година Коду 2016” для вчителів, учнів та волонтерів

Представники бібліотек, громадських організацій і шкіл, які проведуть урок з 5 по 11 грудня 2016 року для учнів 5-11 класів зможуть взяти участь у конкурсі «Година Коду» і виграти цінні призи. Для того щоб взяти участь у конкурсі потрібно:

Завантажити інструкції для проведення #ГодиниКоду

Обрати сценарій в залежності від Ваших потреб

Зареєструватися у глобальній ініціативі та підвищити показники України у всьому світі за посиланням. Зареєструватися для участі у національному конкурсі за посиланням.

Провести урок з 5 по 11 грудня 2016

Зробити декілька фотографій Вашого уроку

Приєднатися до спільноти «Партнерство у навчанні» у мережі Facebook та викласти фотографії з 5 по 11 грудня, вказавши місто, область, номер школи, клас, ПІБ вчителя.

Переможці будуть обрані за допомогою random.org та оголошені 16 грудня у спільноті «Партнерство у навчанні» у мережі Facebook. Приймаючи участь у конкурсі Ви погоджуєтесь з правилами участі. Ознайомитись з правилами Ви можете тут.

За ініціативи

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress