HeadHunter став кар’єрним партнером проекту Technology Nation

У рамках співпраці з Фондом BrainBasket HeadHunter відведена роль партнера з питань кар’єри: регулярні поради з пошуку роботи, найважливіші новини ринку праці,  рекомендації експертів щодо планування та побудови кар’єри. Крім того, hh.ua буде поширювати інформацію про роботу в сфері IT та ознайомлювати аудиторію свого сайту з  безкоштовними можливостями перекваліфікації та участі в навчальних програмах, випускникам буде допомагати знаходити професійні стажування та роботу в сфері IT, а роботодавцям – гідних кандидатів.

Ця співпраця спростить пошук роботи в IT випускникам освітніх програм Фонду, з одного боку, і допоможе дізнатися про можливості навчання основам програмування для бажаючих змінити сферу діяльності – з іншого.

Про компанію HeadHunter Україна:

Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна (hh.ua) – входить до складу  найбільшого об’єднання рекрутингових проектів з 11 країн Європи та Азії з найширшою  базою резюме на території Балтії та СНД — більше 19 млн. З допомогою hh.ua понад 40 000 компаній шукають спеціалістів по 28 напрямках. До їхніх послуг пропонується понад 870 000 професійно складених резюме, які пройшли ручну модерацію HR-спеціалістів HeadHunter. Основу  аудиторії пошукачів сайту складають висококваліфіковані спеціалісти різного профілю.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress