Григорій Стешенко став координатором BrainBasket по роботі з ВНЗ

20140517-IMG_9268-EditДо експертної ради BrainBasket Foundation приєднався Григорій Стешенко, кандидат фізико-математичних наук, який буде координатором проектів співпраці фонду з вищими навчальними закладами. Основними його цілями буде сприяння реформуванню ІТ освіти в Україні, розробка механізмів покращення її якості та створення освітнього проекту, який дасть змогу отримати потрібні практичні навички в ІТ, і заповнить для початківців і цій сфері нішу між навчанням та працевлаштуванням.

Григорій має більше 10 років досвіду роботи на викладацьких та дослідницьких посадах. Спеціалізується у впровадженні сучасних інформаційних технологій в освітній процес. Останні два роки займається створенням та розвитком одного з найпрогресивніших ІТ факультетів України – факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка на посаді заступника декана з організації та розвитку.

Також Григорій має успішний досвід в соціальних проектах. В 2007 році ним був створений міні футбольний клуб на базі студентів університету, де він і понині виконує функції президента. Команда досить успішно виступає в першості м. Київ та всеукраїнських змаганнях з футзалу та пляжного футболу.

Освіта: Прикладний математик , факультет кібернетики, Київський національний університет імені Тараса Шевченка; Фінансист, Економічний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка; Кандидат фізико-математичних наук зі спеціальності “Математичне моделювання та обчислювальні методи”.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress