Година Коду разом з Академією Кодування та КримСОС


16 грудня громадська організація КримСОС, Академія Кодування та BrainBasket Foundation провели відкритий урок для дітей-переселенців, котрі вивчають основи програмування. Урок пройшов в рамках глобальної ініціативи Hour of Code.

“Для КримСОС – це можливість допомогти дітям-переселенцям стати активними користувачами технологій і адаптуватися на новому місці.  За програмуванням – майбутнє і ми раді, що наші підопічні дітки не залишаються осторонь цього майбутнього”, – розказала координатор заходів Оксана Левицька.

10 родин, переселенців зі сходу України, мали можливість цього року приєднатися до інтерактивних курсів з програмування для дітей-підлітків Technology Nation Kids. Викладачі-волонтери вчили дітей основам програмування за допомогою візуальної мови Scratch від Массачусетського технологічного інституту (MIT). Відкритий урок пройшов на останньому занятті де були представлені роботи молодих програмістів.

“Мені дуже приємно, що наша ініціатива змогла долучитись до навчання дітей основам програмування разом з КримСОС. На мій погляд, в українській освіті спостерігається низький рівень розуміння комп’ютерних наук. Такі навчальні програми, як наша, сприяють вирішенню цієї проблеми в ігровій формі”, – прокоментував Кирило Савченко, керівник проекту Technology Nation Kids від BrainBasket Foundation та Академії Кодування.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress