Година коду 2017: з 4 по 10 грудня!

Hour of Code – це безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів шкіл за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики. За час існування ініціативи в ній взяло участь понад 460 мільйонів школярів зі 180 країн!

Цього року ініціатива «Година коду» відбудеться 4-10 грудня в рамках тижня комп’ютерних наук по всьому світу. В Україні «Година Коду» вже втретє проходитиме за ініціативи компанїї «Майкрософт Україна» та Фонду BrainBasket.

Глобальний рух підтримали Барак Обама, Білл Гейтс, Марк Цукерберг, Джастін Трюдо та чимало інших політиків, акторів та музикантів. В Україні ініцативу також підтримують відомі особистості, такі як Сергій Притула, Олег Скрипка, Олександр Педан, Павло Табаков та інші. А минулого року до освітньої кампанії «Година коду» долучилась Перша леді України Марина Порошенко, яка провела урок з інформатики в школі № 41 ім. З.К.Слюсаренка .

«Година коду» стала популярною у світі саме через свій унікальний формат, який чудово допомагає відчути себе програмістом. У формі гри та зі зрозумілими інструкціями дитина за одну годину вчиться писати код, відразу бачить результат своєї роботи і пишається зробленим. Багатьом дітям це допомагає розпалити інтерес до навчання та розширити світогляд. При цьому усе це абсолютно безкоштовно.

Окрім відомих особистостей, які підтримують Hour of Code публічно, до ініціативи долучаються розробники відомих ігор, власники та менеджери аутсорс-компаній, талановиті програмісти й бізнесмени, які беруть участь у «Годині Коду» в якості волонтерів.

Запрошуємо долучитись до ініціативи “Hour of Code 2017” IT-спеціалістів, громадських діячів та публічних осіб й провести відкритий урок “Години коду”.

Більше інформація про проект на сторінці ініціативи – https://brainbasket.org/hoc/

 

 


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress