Година коду 2017: відкритий урок з Microsoft та 1000 учасників у Конотопі

Hour of Code – це безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів шкіл за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики. За час існування ініціативи в ній взяло участь понад 460 мільйонів школярів зі 180 країн!

Цього року ініціатива «Година коду» проходила з 4 по 10 грудня в рамках тижня комп’ютерних наук по всьому світу. В Україні «Година Коду» вже втретє пройшла за сприяння компанїї «Майкрософт Україна» та Фонду BrainBasket.

4 грудня у Kyiv Smart City Hub BrainBasket Foundation, Microsoft Україна та Академія Кодування разом з Юрієм Назаровим, Директором департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації, провели відкритий урок з програмування для дітей в рамках глобального руху Hour of Code. Діти впевнено виконали поставлені завдання, створили свою невелику гру та отримали подарунки, сертифікати та купу задоволення від процесу створення власного програмного продукту.

“Впевнений, що надзвичайно важливо дати можливість нашим дітям познайомитись з основами програмування якомога раніше. І що сьогодні програмуванню може навчитись справді кожен. Найголовніше – бажання”, – прокоментував подію Юрій Назаров.

 

7 грудня Фонд BrainBasket разом з Академією Кодування та Microsoft Україна провели відкрите заняття з основ програмування для учнів Гімназії №19 в рамках ініціативи #годинакоду. Школярі настільки захопились створенням своїх перших рядків коду на базі Minecraft та Scratch, що не хотіли йти додому  Під час всього відкритого уроку велась пряма трансляція, яку забеспечив канал BrainTV.

Відкритий урок #годиникоду в Microsoft Ukraine

В рамках глобальної ініціативи Година Коду представники компанії Microsoft Ukraine, Фонду BrainBasket та Академії Кодування проводять відкритий урок для учнів гімназії №19 міста Києва.

Опубліковано BrainBasket Foundation 7 грудня 2017 р.

 

Загалом в Україні відбулось більше 900 заходів Годину коду. Зокрема, у Конотопі в ініціативі взяли участь понад 1000 дітей! Такого охоплення вдалось досягти завдяки організації заходів Конотопським IT-кластером.

 

Шукайте більше фото за хештегом #годинакодуконотоп

Дякуємо усім, хто долучився до ініціативи цього року та обов’язково приєднуйтесь до її проведення у наступному!

 
 


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress