Global Game Jam

Global_game_jamКожного року наприкінці січня десятки тисяч ентузіастів у всьому світі збираються на 48 годин та створюють тисячі ігор. У 2016 році до них можуть приєднатися і усі бажаючі з України. Адже до нас приходить всесвітньо відомий Global Game Jam!

Всі, хто хоче випробувати себе у розробці в екстремальних умовах, збираються 29 січня у Кіровоградській льотній академії. До вечора 31 січня необхідно буде створити гру, яка відповідатиме оголошеній на початку заходу темі. При цьому учасники зможуть працювати як самостійно, так і об’єднуватись у команди.

Основною метою заходу є стимулювання розвитку IT-спільноти, налагодження взаємозв’язків та активізація творчості. До того ж, часто проект, розроблений у рамках Global Game Jam, надалі розвивається командою до повноцінного програмного продукту.

Щоб зареєструватися на участь у заході, заповніть форму та приєднайтеся до місця проведення на офіційному сайті.

Організатором проведення Global Game Jam в Україні є IT-Альянс 4.0, об’єднання навчальних закладів та підприємств для консолідації інтелектуального потенціалу регіону у контексті четвертої промислової революції.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress