Гала-вечір з нагоди другої річниці існування Фонду BrainBasket

У середу, 25 травня, з нагоди другої річниці існування Фонду BrainBasket відбувся гала-вечір, що зібрав партнерів, однодумців, друзів та донорів Фонду. На заході були представлені результати діяльності Фонду, плани на майбутнє, а також обговорювались пропозиції розвитку діялності організації, співпраці та підтримки BrainBasket.

Від свого запуску до сьогодні Фонд вже досяг своїх перших результатів, якими варто пишатися. Таким чином, захід відкрито представив всім зацікавленим сторонам результати діяльності Фонду BrainBasket, вивчені уроки та перші маркери впливу на економічний розвиток України.

Директор BrainBasket Володимир Люлька презентував всеукраїнські ініціативи, які були розроблені та запущені Фондом виходячи із попередньої діяльності та потреб країни. Так, на сьогодні BrainBasket запустив програму з безкоштовного навчання основ програмування Technology Nation у 25 містах України, що допоможе підготовити 100 000 спеціалістів до 2020 року. Виконавчий директор каналу BrainTV Божена Шеремета презентувала медіа-проект Фонду та розповіла про подальші плани з розвитку та потреби каналу. Головна мета каналу – популяризувати бренд українського IT-ринку всередині країни і за кордоном.

Слова підтримки діяльності Фонду висловили: Сем Кінгстон, COO компанії Ciklum (генерального партнера однієї з програм фонду Technology Nation) та Олена Мінич, Директор Департаменту Цифрової Економіки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Про досвід співпраці із Фондом зі сторони донорів розповів Виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” Доктор Євген Бистрицький, а зі сторони бізнесу про співробітництво із BrainBasket у сфері освіти розповіли Ольга Скидан, Vice President Sourcing компанії Miratech та Роман Рудюк, Керівник освітніх програм Майкрософт Україна.

У секції обговорення пропозицій розвитку діялності організації, співпраці та підтримки Фонду свої ідеї щодо подальшої кооперації висловили Посол Канади Роман Ващук, Посол Королівства Данія Кристіан Донс Крістенсен, Перший Секретар Посольства Королівства Норвегія Сігбйорн Літланд, заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України Максим Нефьодов, Генеральний президент компанії Київстар Петро Чернишов, радник міського голови Львова з питань інновацій та інвестицій Ілля Кенігштейн, IT-підприємець Денис Довгополий, а також представники компаній Ciklum, Terrasoft, Miratech, MacPaw, Cogniance, ControlPay, Arzinger та організацій EBA, Представництва Європейського Союзу в Україні та інші. Також захід відвідали представники вітчизняних медіа.

Більше фото дивіться на нашій сторінці на Facebook.

BBF_0037BBF_0053

BBF_0100 BBF_0105

BBF_0135 BBF_0136Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress