BrainBasket запускає всеукраїнську безкоштовну програму по вивченню основ програмування

ASA_7491Для надання можливості зробити перший крок в IT, Фонд BrainBasket запускає масштабну програму Technology Nation – безкоштовний курс з основ програмування. Цей курс дозволить усім бажаючим отримати ІТ-освіту світового рівня та вивчити основи найбільш популярних мов програмування, що дасть слухачам хороший базис для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері. Матеріали курсу надаються провідними технічними університетами світу, такими як Гарвард, Стенфорд, МІТ – наразі з ними ведуться переговори з вибору максимально підходящої програми.

Заняття проходитимуть у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі 100 бібліотек по всій Україні.

Участь в програмі не потребує попередніх технічних навичок і подати заявку на участь можуть всі бажаючі. Єдиними критеріями відбору є володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача та знання англійської мови на рівні upper-intermediate або вище.

Запрошуємо усіх, незалежно від місця проживання та інших факторів, взяти участь у безпрецендентній програмі Technology Nation!

Перший етап програми стартує вже 1 березня 2016 року!

Щоб подати заявку – реєструйтеся за цим посиланням вже сьогодні!Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress