Фонд BrainBasket успішно пройшов аудиторську перевірку

shutterstock_56982919Австрійська консалтингова та аудиторська компанія IB Interbilanz оприлюднила аудиторський звіт фінансової відомості Фонду BrainBasket Foundation за 2014 та 2015 роки. У ньому компанія підтвердила достовірність фінансової звітності Фонду та те, що вона об`єктивно відображає фінансовий стан Фонду BrainBasket.

znimok-ekrana-2016-12-29-13-26-55

Аудит був проведений для отримання обґрунтованої впевненості у річній бухгалтерській звітності та відповідності правовим нормам, а також у тому, що річна фінансова звітність підготовлена відповідно до принципів належного обліку та достовірно відображає активи, зобов’язання, власний капітал і фінансове становище Фонду.

Характер і масштаби аудиту були виконані згідно Положеннь з бухгалтерського обліку (Standarts), Закону про аудиторську діяльність і міжнародних стандартів аудиту (МСА). Компанія отримала всю інформацію, необхідну для перевірки річної фінансової звітності відповідно до їхніх зобов’язань. Аудит проводився на вибірковій основі з урахуванням принципу суттєвості.

2014 2015

Компанія IB Interbilanz Vien, що надає бухгалтерські та податкові консультаційні послуги, є основою групи IB, була створена у 1949 році. З 1991 року компанія розширилась представництвами в інших країнах Центральної та Східної Європи, і сьогодні 300 співробітників компанії обслуговують близько 2300 клієнтів у 8 країнах – Австрія, Хорватія, Чехія, Сербія, Словаччина, Словенія, Угорщина і Україна – що робить їх фахівцями у регіоні.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress