Джордж Сорос придбав частку у Ciklum

Soros_BIG18 листопада було укладено визначну угоду – мільярдер-філантроп Джордж Сорос викупив частку в українській аутсорсинговій компанії Ciklum.

Фонд розвитку України, очолюваний п.Соросом, придбав частку в Ciklum у датського засновника Торбена Майгаарда та приватного фонду Horizon Capital. Очікувана дата закриття транзакції – кінець 2015 року.

П.Сорос підкреслює, що він надзвичайно задоволений своїм інвестуванням у Ciklum. Він наголошує, що ця інвестиція є інвестицією у майбутнє України, у те, що він називає “новою Україною” – в молодих освічених людей, які хочуть і можуть здійснити відчутні зміни у суспільстві та в країні у цілому.

Фонд BrainBasket щиро радий що у Ciklum з’явився такий почесний акціонер. Окрім того, ми впевнені, що оскільки п.Сорос завжди слугував прикладом для світових топ-інвесторів, можна очікувати сплеск інвестиційного інтересу до України вже у найближчому майбутньому.

Ми вітаємо нашого почесного партнера Ciklum з вдалою угодою та бажаємо довгих років процвітання на бізнес-теренах України!Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress