Досягнення BrainBasket у 2018 році

2018-й рік був дуже насиченим для Фонду, оскільки ми наряду з розширенням існуючих проектів запустили низку абсолютно нових курсів та локацій.

Нашим найбільш знаковим проектом став запуск програми WOW Teachers – курсу з веб-розробки для вчителів інформатики та школярів. Це наш перший проект у сфері загальної середньої освіти і як ми бачимо – попит на сучасну ІТ-освіту в школах просто шалений. У 2018 році робоча група досвідчених менторів Фонду розробила 2-місячний курс з основ веб-розробки у змішаному форматі. Як результат – понад 500 найбільш замотивованих вчителів інформатики з усієї України взяли участь в даному проекті.

Паралельно з цим, ми запустили десятки груп з вивчення основ програмування за курсом Harvard CS50, Scratch для дітей та веб-дизайн/розробка для жінок в декреті. Таким чином, понад 2000 українців змогли отримати якісну безкоштовну освіту та зробити перший крок назустріч ІТ. Дані цифри стали можливими завдяки підтримці донорів, в першу чергу Міжнародного фонду «Відродження» та компанії Ciklum.

 

 

Завдяки підтримці агрохолдингу «Астарта» та компанії Miratech у 2018 році ми запустили масштабний соціально-освітній проект «ІТ-освіта в сільській місцевості» та відкрили наші навчальні осередки у 18 селах. Тепер там проходять курси з основ програмування на Scratch та комп’ютерної грамотності для дорослих.

 

 

Також, 2018-й був плідний на нові проекти та партнерства:

Розробили програму з основ робототехніки (вона знаходиться у відкритому доступі).

Разом із компанією SAP запустили в 6 містах курси зі Scratch для дітей.

Провели навчання для вчителів, які обрали інформатику для літніх пришкільних англомовних таборів у рамках ініціативи GoCamp.

Просували гарвардський конкурс CS50 Puzzle Day в Україні, завдяки чому українці вперше стали найбільшою когортою учасників.

Провели хакатон для випускників наших проектів з 15 сіл.

Висловлюємо щиру подяку нашим співробітникам, волонтерам, партнерам й донорам! Ці результати стали можливими саме завдяки нашим спільним зусиллям!

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress