Долучайтесь до всесвітньої ініціативи Hour of Code!

Hour of CodeHour of Code – це безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів шкіл за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики. За час існування ініціативи в ній взяло участь понад 140 мільйонів школярів зі 180 країн!

Цього року ініціатива Hour of Code відбувається 7-13 грудня в рамках тижня комп’ютерних наук по всьому світу, а в Україні вона проходить за ініціативи Microsoft Україна та Фонду BrainBasket.

Ми закликаємо вас долучитись до ініціативи: провести такий урок або допомогти у проведенні такого уроку вчителю у своїй школі! Проведення такого уроку дозволить вчителю привернути більше уваги учнів до свого предмету, показати, що світ інформаційних технологій не обмежується лише комп’ютерними іграми та використанням Google для написання рефератів, але що він має безмежні можливості, і більше того – що кожний може навчитися створювати щось своє, і обмежень у творчості та рівнях складності не існує взагалі!

Станьте улюбленим вчителем, відкрийте школярам нові горизонти за допомогою Hour of Code! Перейдіть на цю сторінку для того, щоб дізнатися про деталі реєстрації на Hour of Code та переконайтесь, що все – дуже просто!

Окрім того, перші 30 вчителів (або волонтерів, що допоможуть у проведенні уроку) отримають у подарунок футболки!Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress