Додатковий безкоштовний курс з робототехніки

Фонд BrainBasket створив додатковий курс з робототехніки для дітей. Він базується на програмуванні робота mBot та є логічним продовженням 10-серійного курсу з основ робототехніки. Нові епізоди розроблені в рамках проекту Technology Nation Kids, який був підтриманий фондом Western NIS Enterprise Fund (WNISEF).

Додатковий курс складається з 5 випусків, які познайомлять глядача з роботом mBot v1.1 – навчальним конструктором, який створено як для розваг, так і для навчання програмуванню, електроніки та робототехніки. Після перегляду відеокурсу ви зможете збирати складні механізми з набору mBot, а також, за допомогою комп’ютерного та мобільних додатків, програмувати роботів методом графічного програмування.

Восени минулого року 30 комплектів цих роботів було придбано та передано до навчальних хабів Фонду у Херсоні, Запоріжжі, Харькові, Маріуполі, Миколаєві, Полтаві та Києві, де діти вже мали змогу зібрати та попрограмувати mBot.

Даний курс є безкоштовним і може стати наступним кроком до вивчення робототехніки, що дозволить дітям не тільки гратись із роботами, а й розуміти, як вони взаємодіють та самим налаштовувати їх.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress