CS50 Puzzle Day 2017: результати та переможці

Команда CS50 Puzzle Day 2017 оприлюднила результати та статистику заходу, якою ми залюбки ділимось із вами, а також вітаємо переможців, що перемогли на нашому конкурсі!

Загалом на захід зареєструвалося 7 986 учасників та вчителів. Свої завдання надіслали 297 команд, з яких 64 – з України!

Із завданнями цього року можна ознайомитись за посиланням.

Більш детальну інформацію про результати, статистику команд та відео розв’язання задач дивіться тут.

А ми готові оголосити результати нашого конкурсу, який ми організували разом із сервісом ITVDN.

Найбільше задач, які вирішила команда з України – digaz-vshpfya – 4. Однак ця команда не брала участь в нашому конкурсі, тому ми розігрували приз за перше місце серед українських команд, що вирішили правильно 3 задачі та зареєструвались для участі у нашому конкурсі.

З 16 команд лише 7 були зареєстровані у конкурсі. Через сервіс random.org була обрана команда-переможець. Нею стала команда Theorem з Вінниці! Трое учасників отримають доступ до усіх курсів ресурсу ITVDN на 3 місяці (окрім курсів QA та PM).

Оскільки подарунок був розрахований на 5 учасників, ми вирішили розіграти той самий доступ серед команд, що мали у своєму складі 2 учасники. Тут перемогла команда Nemovit-MK з міста Суми!

Далі ми визначили 23 команди з України, що вирішили правильно 2 задачі. Лише 6 з них були зареєстровані у нашому конкурсі. Тут перемогу святкує команда Zuckerburger з Києва! Учасники цієї команди отримають доступ до курсів ITVDN на 1 місяць (знову ж таки, окрім курсів QA та PM).

Переможці отримають промокоди листом найближчими днями. Також нагадуємо, що всі, хто зареєструвався на конкурс, безкоштовно отримають будь-який курс з каталогу ITVDN (так-так, окрім курсів QA та PM)!

Ми дякуємо усім, хто приєднався до заходу і нашого конкурсу цього року! У 2017 році кожна 5 команда, що надіслала відповіді на CS50 Puzzle Day, була з України! Хороший результат :)

 

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress