Coding for Future

Новий етап соціального освітнього проекту Coding for Future учасників АТО

Оновлення травень 2017: Прийом заявок на участь у новій хвилі проекту завершено. За оновленнями слідкуйте на сайті Фонду та на сторінках у соцмережах.

Оновлення квітень 2017: Нова хвиля проекту Coding For Future стартувала в Маріуполі, Миколаєвi та Луцьку в квітні 2017. Учасниками проекту стали учасники АТО, які побажали перекваліфікуватися та освоїти нову професію IT-фахівця. Учасники нової хвилі пройдуть курс з JavaScript. Детальніше про нову хвилю проекту: goo.gl/bZfQ3k

Coding for Future – це соціальний освітній проект, покликаний допомогти людям, постраждалим від військових дій на Сході України, адаптуватися до нових життєвих умов та швидше соціалізуватися. Багато з них втратили роботу, хтось набув фізичні вади та більше не може виконувати попередні робочі обов’язки. В рамках проекту учасники програми безкоштовно проходять навчання комп’ютерним наукам, що дозволяє працевлаштуватись в провідних українських ІТ-компаніях або займатись дистанційною роботою у сфері інформаційних технологій. Перша хвиля проекту стартувала у листопаді 2014 року. Відтоді навчання за програмою завершили 137 слухачів у Києві, Харкові та Дніпрі, кожен третій з яких працевлаштувався у сфері IT. Учасники проекту займалися у групах за напрямами QA, PHP та Swift. У квітні 2017 року стартує нова хвиля проекту для учасників АТО, що вивчатимуть програмування на JavaScript. JavaScript – це відносно простий для вивчення та освоєння новачком інструмент створення невеликих клієнтських та серверних додатків для веб-сторінок та веб-документів. Ринку бракує фахівців з JavaScript, а отже попит на програмістів, які працюють з цією мовою стабільно високий. За результатами опитування порталу DOU.ua, ця мова програмування є другою за популярністю серед українських розробників, а середній дохід такого спеціаліста в Україні становить від 400$/міс (позиція Junior Developer) до 2600$/міс (позиція Senior Developer).

Партнери проекту

logo-vodafone-1
2ciklum
macpaw_small
arzinger
logo_ko
e4ee82f4acd8bf3ee724839cb6ea5929

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress