BrainTV

logo_darkBrainTV – медіа-проект фонду BrainBasket. Проект запущено на мультимедійному OTT сервісі Divan.TV в 200 країнах по всьому світу. Він також доступний для перегляду на сайті каналу (www.braintv.net). В травні 2016 року канал виходитиме в прямому ефірі на платформах цифрового телебачення Megogo, OLL.TV і FainoTV.

Канал став першим українським телевізійним проектом, який буде транслюватися в інтернеті і через Smart TV платформи з функцією “відео за запитом”, що дасть вільний доступ до освітнього контенту про ІТ в будь-який час в будь-якому місці і буде популяризувати бренд українського IT ринку всередині країни і за кордоном.

Метою проекту BrainTV є зробити IT доступнішим для людей, показати потенціал техіндустрії молодому поколінню, зацікавити їх новими технологіями і трендами, змотивувати їх вивчати програмування та здобувати нові знання.

Через свій оригінальний контент BrainTV прагне розкрити потенціал сучасних технологій, які можуть використовуватись в багатьох галузях і збільшувати додану вартість продуктів і сервісів сучасної української економіки.

Володимир Люлька, директор фонду BrainBasket зазначив: “Це медійний проект, який буде допомагати не лише навчати, а й розвивати і промоутити IT індустрію в Україні”.

“Україна дійсно переживає складні часи. Та може нарешті досить про це говорити?.. BrainTV прагне розкрити перед українцями їх же потенціал в ІТ, потенціал нашого ІТ ринку. Повіривши в нього і в самих себе, ми дамо змогу світу повірити в нас! Тож вмикайте BrainTV. І приєднуйтесь до ІТ!”, – говорить виконавчий директор BrainTV, Божена Шеремета.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress