BrainBasket завершив перший етап проекту Technology Nation

Фонд BrainBasket оголошує про завершення першого етапу проекту Technology Nation, в рамках якого на базі бібліотек та локацій-партнерів по всій країні проходили безкоштовні курси з програмування на основі програм кращих світових технологічних університетів.

З моменту запуску проекту у березні 2016 року на програму було зараховано 3040 учасників, з яких 52% успішно завершили курс. У 37 містах України було відкрито 60 навчальних хабів. В якості менторів до проекту долучились 97 IT-фахівців та прогресивних викладачів комп’ютерних наук.

Детальніше про результати та досягнення проекту дивіться тут – https://brainbasket.org/tn-results

Навчальна програма проекту базувалась на курсі CS50 від Гарвардського університету та курсі MIT 6.00.1x від Массачусетського технологічного інституту, а саме навчання проходило у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, та аудиторну практику.

«Сьогодні все більше спеціалістів з неайтішних сфер хочуть долучитись до ІТ-галузі та реалізувати свій потенціал. Даний проект дозволяє всім охочим безкоштовно спробувати свої сили в ІТ та зробити перший крок до омріяної професії», – зазначив Ілля Онищенко, керівник проекту Technology Nation.

У квітні 2016 року відомий філантроп та засновник Міжнародного фонду «Відродження» Джордж Сорос підтримав Фонд BrainBasket та всеукраїнський освітній проект Technology Nation. Також програму підтримали Адміністрація Президента України та низка компаній та організацій, серед яких Ciklum, Microsoft, Navigator, ГО “Вікно Можливостей”, ITVDN та багато інших.

“Ми дуже вдячні менторам і координаторам проекту, без яких би він не відбувся. Також ми щиро вдячні Міжнародному фонду «Відродження» за їхню допомогу, яка дозволила профінансувати проект, а також компаніям, пожертви яких дозволили обладнати технікою та меблями більшу кількість навчальних хабів, – наголосив Директор Фонду BrainBasket Володимир Люлька. – Це свідчить про розуміння компаній та організацій важливості розвитку IT-освіти в Україні”.

Завдяки підтримці компаній та небайдужих громадян Фонду вдалося зібрати 409 комп’ютерів та обладнати ними бібліотеки, де проводилися заняття.

Фонд BrainBasket є некомерційною, неурядовою організацією, яка займається розвитком освіти в сфері ІТ. BrainBasket прагне зробити IT-галузь рушійною силою економічного зростання України шляхом поліпшення освітньої інфраструктури.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress