BrainBasket запустив курси програмування в Молдові

Фонд BrainBasket за підтримки WNISEF запустив у Кишиневі безкоштовні курси з основ програмування для дітей та дорослих. Навчання відбувається в рамках проекту Technology Nation. Локальний партнер проекту в Молдові – некомерційна організація Youth Development for Innovation.

Technology Nation – соціальний-освітній проект Фонду BrainBasket, який дає всім охочим можливість зробити перший крок в IT та вивчити основи програмування.

У Молдові діти та дорослі займаються у групах із ментором-практиком у форматі змішаного навчання (онлайн + оффлайн). Діти віком 9-11 років вивчають основи програмування в ігровій формі протягом 3 місяців на базі мови Scratch. Дорослі навчаються основам популярних мов програмування за курсом CS50 Гарвардського університету. За 4 місяці вони отримають стартові знання для подальшого навчання та працевлаштування в IT-сфері.

«У 2017 році ми провели в Кишиневі навчання для пілотної групи й отримали дуже позитивні відгуки. Ми раді, що цього року за підтримки WNISEF маємо можливість розширити нашу присутність в Молдові та поділитись досвідом у впровадженні моделей змішаного навчання в IT-сфері», – поділився Ілля Онищенко, директор з програм BrainBasket.

Довідково:

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 20 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом, фонд інвестував більше 185 млн. доларів США у 129 компаній із приблизно 27 000 працівників та зробив можливим залучення 1,8 млрд доларів в компанії України та Молдови. З 2015 року Фонд реалізує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму 35 млн. доларів США, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство.

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress