BrainBasket запускає перший український телевізійний канал про IT – BrainTV

logo_whiteBrainTV стане першим в Україні телевізійним проектом, головною метою якого стане вільний доступ до освітнього ІТ контенту та посилення бренду українського ІТ ринку як у країні, так і за її межами.

Контент каналу буде включати освітні, інформаційні та розважальні програми про ІТ українською та англійською. Денний ефір буде наповнено в основному програмами українською мовою, в той час як вечірній та нічний ефіри будуть включати більше програм англійською для того, щоб покрити аудиторію закордоном.

За словами директора фонду BrainBasket Володимира Люльки, канал розширить інформаційне поле українців, які цікавляться ІТ. “Гравцям українського ІТ ринку важливо мати місце в медіа, де можна знайти схожих по мисленню та прагненням людей, де можна тусуватися, спілкуватися, радіти успіхам і розповідати про свої радощі у країні та за її межами. Люди, яких цікавить ІТ сектор, але які доки мають дуже приблизне уявлення про те, як він працює і який у нього потенціал, зможуть дізнаватися більше про нього через канал. Також вони зможуть навчитися програмувати та надихнуться прикладами українських ІТ підприємців через BrainTV”, – коментує Люлька.

Мультимедійний ОТТ-сервіс Divan.TV виступає головним технологічним партнером проекту. Через платфрому Divan.TV канал вийде в тестову веб-трансляцію 24/7 у березні 2016. До кінця літа 2016 планується вихід на кабельне телебачення та мобільний додаток Divan.TV. Канал можна буде дивитися у вільному доступі онлайн і за межами України.

“Будучи експертом на ринку телекомунікацій, Divan.TV бачить потребу в освітньому контенті, але якщо раніше його основною аудиторією були школярі та їхні батьки, то тепер планується задовольнити послугою “освіта через ТВ” новий сегмент ринку – ІТ аудиторію”, – прокоментував засновник Divan.TV, Андрій Колодюк. “Не побоюсь сказати, що результатом появи спеціалізованого IТ каналу – BrainTV – стане ріст всього IТ ринку”.

Виконавчим директором каналу BrainTV призначено Божену Шеремету, маркетинг спеціаліста української ІТ компанії Coppertino та колишнього IT-журналіста англомовного видання Kyiv Post. “З появою BrainTV українські технологічні компанії нарешті отримають промо-майданчик для відео-реклами, а українці отримають оригінальний освітній та розважальний відео контент про ІТ 24/7”, – коментує Шеремета. Серед самих цікавих проектів каналу планується запуск реаліті-шоу про стартапи, ТВ акселератора, щоденної служби новин та подання оригінального освітнього контенту в поле ІТ від провідних американських університетів.

За підтримки некомерційної організації Nova Ukraine, яка займається збільшенням обізнаності про Україну в США та інших країнах світу, планується створення і відео-контенту про українських ІТ підприємців та спеціалістів у США.

Серед партнерів проекту також Ciklum і Luxoft. «BrainTV – один з найбільш доступних і ефективних каналів отримання знань про ІТ. Сучасна молодь живе онлайн і поява онлайн-телеканалу – чудова ідея для привернення уваги тих, хто цікавиться новими технологіями, хто прагне бути в курсі цікавих ІТ-подій та хоче розвиватися. Це майданчик для обміну ідеями. ІТ вже відбулися як галузь в Україні і настав час говорити про себе все більше і більше. Я впевнена, що BrainTV – найкраще для цього рішення», – коментує Маріанна Коніна, PR директор Luxoft Україна.

      “Я думаю, що телеканал може стати відмінною комунікаційною платформою як для подальшої інтеграції нашої галузі, так і для надання можливості тим людям, які ще далекі від ІТ, зробити крок у майбутнє – дізнатися більше про сучасні технології, а, можливо, з часом і набути нову професію”, – сказала Марина Вишегородських, віце-президент з HR та організаційного розвитку Ciklum.

Заступник голови адміністрації президента по реформам Дмитро Шимків, також виявив підтримку проекту від імені Адміністрації Президента України. «Потреба в обміні інформацією та досвідом, отримання цікавих знань, відслідковування сучасних трендів – всі ці потреби притаманні будь-якій галузі. ІТ потребує сучасного інструменту, яким є онлайн ТВ. Україна є одним з лідерів сучасних інноваційних технологій, відповідно і підвищення рівня знань і можливість залишатися на хвилі сучасності – критичний фактор для утримання провідних позицій і продовження розвитку в будь-яких регіонах країни та за її межами», – сказав Шимків.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress