BrainBasket Talks з Владом Воскресенським

0126 серпня BrainBasket провів першу зустріч BrainBasket Talks з Владом Воскресенським, який є одиним із засновників компанії InvisibleCRM, співзасновником і генеральний директором компанії Afortio та членом Експертної ради BrainBasket.

Дана зустріч була присвячена темі: “Обираючи професію – ІТ: за і проти”, на якій Влад відповідав на найбільш актуальні питання стосовно реалій та міфів в ІТ.

Також спікер розповів про свій досвід здобуття професії програміста, що йому дала вища освіта, а що довелось вивчати самому.

“ВНЗ мені дав не більше 10% від того, що необхідно для роботи”

На думку Влада, найважливішим для всіх початківців в ІТ – це отримати гарну базу, тобто почати з об’єктно-орієнтованого проектування. Це дозволить зрозуміти, наскільки ІТ взагалі вам підходить та дозволить краще орієнтуватися і вивчати будь-яку мову програмування.

“Необхідно відкрити капот, щоб зрозуміти як їде машина”

02Також, Влад підкреслив важливість для ІТ індустрії знання англійської мови та навички роботи в команді. Оскільки, зазвичай, ІТ-індустрія орієнтована на Захід невідємною частиною робочого процесу є спілкування із замовниками, і чим вищий рівень знання мови, тим краще. Не менш важливими є так звані soft skills – уміння роботи в команді, розуміння специфіки всьго робочого процесу, навички ділогового спілкування та переговорів.

Слідкуйте за наступними оголошеннями BrainBasket Talks, будемо розглядати нові актуальні теми та дискусії!

 

BrainBasket Talks – це серія регулярних зустрічей з провідними представниками ІТ-галузі на найбільш актуальні теми (тренди, освіта, історії успіху, тощо).Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress