BrainBasket Talks з Arzinger

DSC_110722 жовтня BrainBasket провів чергову зустріч BrainBasket Talks. Цього разу до нас завітала юридична фірма Arzinger: партнер та керівник ІТ-практики Павло Ходаковський і старший юрист Ольга Баранова.

Тема, якій була присвячена зустріч, турбує всіх, хто хоч раз задумувався про створення власного бізнесу, а також тих, хто вже його розпочав та зіштовхнувся з численними запитаннями, а саме: чим керуватися при виборі організаційно-правової форми ведення своєї справи, про види стосунків між замовником та власником підприємства та багато іншого.

Ми почули про переваги застосування agile контрактів, різні підходи до їх укладання та те, як обрати найбільш підходящий з них.

Окрім того, аудиторія дізналася про етапи життя стартапу та чому абсолютно всі підприємці потрапляють на “алею смерті”.

Хвилюючою темою для дискусії виявилася і нинішні умови роботи ІТ-сектора в Україні, а також фактори прийняття рішення інвестором.

Окремо виділялася тема використання іноземних юрисдикцій та ліцензування інвестицій закордоном, а завершало зустріч гостре питання з нещодавніх обшуків в ІТ-компаніях. Лектори розповіли як діяти коли “до вас завітали”, за що ми їм безмежно вдячні!

Як бачите, зустріч була цікавою та пройшла з великою користю для нашої аудиторії!

Слідкуйте за наступними оголошеннями BrainBasket Talks, будемо розглядати нові актуальні теми та дискусії!

BrainBasket Talks – це серія регулярних зустрічей з провідними представниками ІТ-галузі на найбільш актуальні теми (тренди, освіта, історії успіху, тощо).Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress