BrainBasket підтримує Всеукраїнську учнівську олімпіаду з інформатики

Фонд BrainBaket став партнером IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, що пройде у Хмельницькому з 30 березня по 2 квітня 2016 року.

Планується, що цього року у заході візьмуть участь 134 учні з усіх регіонів України.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики проводиться для учнів 9-11 класів. Молодші учасники виступають на рівні з 9 класом. До вже традиційних мов програмування Pascal, C та C++ цього року організатори додали Java та Python. Задачі для олімпіади складають студенти, які раніше брали в ній участь, деякі з котрих доходили до Міжнародної.

Цього року Міністерство освіти і науки України в зв’язку із нестачею грошей прийняло рішення скоротити кількість учнів по всім олімпіадам в зв’язку із нестачею фінансування. Для олімпіади з інформатики кошти були виділені лише для учнів 10 та 11 класів. Підтримка фонду BrainBasket дасть можливість прийняти ще і дев’ятикласників. Учні будуть забезпечені проживанням і харчуванням.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики — щорічне учнівське змагання з інформатики, яке проводиться у відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України.

IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики поділяється на два тури, в кожному з яких усім учасникам пропонується 4 задачі і 4 години на їх розв’язання. Комплект завдань для кожного класу однаковий. Завдання учасників полягає в написанні розв’язків певних алгоритмічних задач на одній з дозволених мов програмування.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress