BrainBasket отримав міні-грант на проведення Meet and Code

Фонд BrainBasket переміг у конкурсі на отримання міні-гранту на проведення заходів у рамках ініціативи Meet and Code в Кривому Розі. Заняття з програмування відбудеться 20 жовтня у криворізькому навчальному хабі проекту Technology Nation – Міській бібліотеці для дорослих.

Головна мета європейської ініціативи Meet and Code, яка впроваджується в Україні компанією SAP у партнерстві з Ресурсним центром ГУРТ – залучити дітей і молодь до цифрового світу. У рамках ініціативи – підтримка заходів, присвячених програмуванню, які відбуватимуться під час Тижня кодування ЄС з 7 по 22 жовтня 2017 року.

«Для нас, організаторів Meet and Code в Кривому Розі, важливо показати хлопцям та дівчатам, що вони можуть з користувачів IT-продукту вирости у його творців. Ми хочемо, аби діти, реалізувавши свій власний проект на майстер-класі, дізналися якою захопливою та плідною може бути їхня майбутня професія в сфері IT. Адже фахівець з IT – це не тільки професія, це стиль життя», – сказала Нонна Шаповалова, ментор проекту Technology Nation у Кривому Розі.

Ініціатива Meet and Code реалізується в багатьох країнах: Австрії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Німеччині, Угорщині, Казахстані, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Словенії, Швейцарії, а з цього року і в Україні.

«Цільова аудиторія заходів – це діти та молодь у віці від 8 до 24 років. Показати молоді, яким цікавим може бути програмування та як із його допомогою можна втілювати найсміливіші творчі ідеї, – мета Meet and Code», зазначено на сайті організаторів.

Більше інформації про Meet and Code можна знайти тут.

Ініціатива Meet and Code заснована німецькою компанією SAP, Haus des Stiftens gGmbH, яка разом з американською некомерційною організацією TechSoup веде інформаційний портал Stifter-helfen.net в Німеччині, Австрії та Швейцарії. В Україні Meet and Code реалізується у партнерстві з Ресурсним центром ГУРТ – членом Глобальної мережі TechSoup.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress