BrainBasket отримав міні-грант на проведення хакатону Scratch&Lego

Фонд BrainBasket переміг у конкурсі на отримання міні-гранту для проведення челендж-хакатону Scratch&Lego в рамках ініціативи Meet and Code. Захід відбудеться 7 жовтня у Полтаві та буде розрахований на школярів. Автором ідеї проекту стала координатор Фонду у Полтаві – Анна Брухно.

Основна мета заходу – це закріплення теоретичних знань з програмування у практичній площині, адже школярі, які вже добре володіють візуальною мовою Scratch, під час хакатону навчаться використовувати її для керування роботами. В цьому їм також допоможуть набори Lego. Крім того, в рамках цієї події учасники навчаться не тільки програмуванню, але й взаємодії в команді в умовах дедлайну, як справжні програмісти.

Команди будуть складатися з дітей у віці 8-14 років та їх батьків. Важливою особливістю події є формат її проведення – хакатон, що поєднує в собі навчання, гру та змагання.

Детальна інформація про захід доступна за посиланням.

 

Фонд BrainBasket є некомерційною організацією, мета якої – сприяти розвитку освіти українців в сфері ІТ. Фонд було засновано в 2014 році з візією об’єднання зусиль всіх гравців ІТ-індустрії для підготовки 100 000 програмістів до 2020 року.

Meet and Code – це громадська організація, яка ставить перед собою мету Показати молоді, яким цікавим може бути програмування та як із його допомогою можна втілювати найсміливіші творчі ідеї. Цільова аудиторія заходів – це діти та молодь у віці від 8 до 24 років.

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress