BrainBasket на фестивалі “Майбутнє спільнот” від Аспен Інститут Київ

Фонд BrainBasket взяв участь у фестивалі “Майбутнє спільнот” від Аспен Інститут Київ та Impact Hub Odessa, що пройшов 25-27 серпня в Одесі. Голова проектного офісу Фонду Ілля Онищенко виступив з темою “ІТ-освіта – рушійна сила українського суспільства”.

Він провів огляд освітнього ринку ІТ в Україні та світі, навів сучасні освіті методики для дорослих. Також голова проектного офісу Фонду представив досвід впровадження найбільшого українського ІТ-освітнього проекту Technology Nation від BrainBasket в 37 містах України та поділився основними висновками для всіх, хто хоче потрапити до ІТ.

Фестиваль ідей – відкритий форум для лідерів, який організовують Аспен Інститут Київ та Impact Hub Odessa, місце для поглибленого дослідження ідей та проблем, що формують сучасність та майбутнє різноманітних спільнот. Понад 50 спікерів, близько 100 окремих сесій різних форматів та тематичних напрямів – від лекцій і презентацій до дискусій та бесід віч-на-віч – створюють унікальну атмосферу інтелектуального пошуку.

Місія Фестивалю полягає в об’єднанні зусиль мислителів та лідерів суспільної думки, бізнесу, територіальних громад, мистецьких об’єднань, благодійних організацій та інших спільнот задля обміну ідеями та думками щодо пошуку шляхів впровадження у життя кращих з них.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress