Blockchain Conference Kyiv 2015

Blockchain_119 грудня відбудеться Blockchain Conference Kyiv 2015 – освітньо-представницька конференція для всіх, кому цікаві технологічні принципи, що лежать в основі криптовалюти Bitcoin. Ця подія – також і можливість для стартапів у сфері фінансових ресурсів і технологій заявити про себе.

Спікери Blockchain Conference Kyiv 2015 познайомлять початківців і вже активних користувачів криптовалюти з основами технології Blockchain, покажуть, як і на чому можуть розробляти проекти у сфері фінансових сервісів і технологій, представлять відкриті FinTech-платформи. Окремим блоком конференції буде виставкова зона. У фокусі Blockchain Conference Kyiv 2015 – тематичний контент і реальні кейси, проекти на стадії прототипування і запуску, діючі бізнесмоделі. Конференція буде корисна проектам у сфері фінансових інновацій, активним гравцям ринку FinTech послуг, інвесторам, а також експертам фінансової сфери, які готові поділитися своїм досвідом. Серед спікерів – радник Адміністрації Президента України Давид Кізірія, головний кріптографер Tembusu Systems Павло Кравченко, один із засновників Біткоін Асоціації України Михайло Чобанян, Антон Кобринець, засновник першого представництва криптовалюти NXT – NXTFlow і багато інших.

Завдання Blockchain Conference Kyiv 2015 – популяризувати ідею фінансових інновацій і поширювати сучасні світові тренди в Україні.

Офіційна інформація, програма та замовлення квитків – на сайті

 Подія в facebook 

Акредитація ЗМІ: Анастасія Кривоклякіна, blockchainconf@gmail.com, +38 (097) 317 89 94.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress