Бліц-інтерв’ю з ментором: Микола Козін

Трохи інший випуск нашої серії бліц-інтерв’ю з менторами проекту Technology Nation. Про тих, хто навчається в групі, свої мотивації та IT-сферу в Україні. Сьогодні на питання відповідав ментор пілотної групи у Києві, інтерв’ю з випускницею якої ми публікували раніше, Микола Козін.

Чому вирішили стати ментором навчальної групи?

Давно хотів чимось допомогти BrainBasket Foundation. І тут раптом мене попросили стати ментором пілотної групи.

Бути пов’язаним з IT і працювати в цій сфері – це одне. А що для Вас навчати IT інших?

Це ділитись своїми навичками і надихати людей на самовдосконалення.

Наскільки зацікавлені учасники в оволодінні новою професією?

На початку 100% дуже зацікавлені. Коли починають перешкоди на Шляху, зацікавленість трохи вщухає. Адже, легше залишитись там де ти є і забути про всілякі неприємні моменти (особливо щодо своєї самооцінки).

Ким Ви бачите випускників Вашої групи?

Успішними, позитивними Людьми!

Що зупиняє людей сьогодні на шляху приходу в IT?

Низький рівень віри у свої сили і в той же час синдром “відмінника” (боязнь виглядати невдахою). Не дуже високий рівень самоорганізації\самодисципліни. Недостатній рівень знання англійської мови.

Наскільки важливі сьогодні ініціативи в IT, як, наприклад, ініціативи Фонду BrainBasket? По-вашому, наскільки вони дійсно приносять користь?

Як на мене, то такі ініціативи дуже важливі! Таким чином ми даємо одне одному надію на краще майбутнє, підвищуємо довіру одне до одного. Адже показуємо, що ми можемо не тільки рахувати гроші в своєму гаманці, але і можемо мислити більш глобально, конструктивно. Це новий рівень волонтерства!

Ваша порада тим, хто хоче перепрофілюватися в IT.

Отримувати задоволення від навчання! Бути наполегливими і дисциплінованими! Не боятися помилок! Не боятись виглядати гіршими\дурнішими за інших! Орієнтуватись тільки на свій прогрес!Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress