Бліц-інтерв’ю з ментором: Елліна Азадова

 

????????????????????????????????????Наступний випуск нашої серії бліц-інтерв’ю з менторами проекту Technology Nation. Про тих, хто навчається в групі, свої мотивації та IT-сферу в Україні. Сьогодні на питання відповідала ментор пілотної групи у Херсоні (так-так, перше інтерв’ю з дівчиною-ментором) Елліна Азадова.

Чому вирішили стати ментором навчальної групи?

Для мене це буде новий досвід.

Бути пов’язаним з IT і працювати в цій сфері – це одне. А що для Вас навчати IT інших?

Мені дуже подобається викладати, я отримую від цього задоволення та заряд позитиву, а також нові знайомства. А ще хочеться внести свою лепту і зробити щось корисне і добре для людей і допомогти їм у досягненні своїх цілей.

Наскільки зацікавлені учасники в оволодінні новою професією?

Мотивація у учасників є, вони просто завалюють питаннями як на заняттях, так і у вільний час. І я сподіваюся мотивація не випарується після закінчення курсів та отримання сертифікату, а все таки учасники підуть далі по цьому шляху або, як мінімум, їм це стане корисно в їх поточній роботі.

Ким Ви бачите випускників Вашої групи?

Мені здається, у половини є реальний шанс далі піти працювати в ІТ-сферу, чи будуть вони працювати над цим далі – залежить від них.

Що зупиняє людей сьогодні на шляху приходу в IT?

Складність ІТ професій, а так само небажання працювати, вчитися і розвиватися, тому що всі хочуть отримувати гроші, а в ІТ-сфері потрібно постійно тяжко працювати.

Наскільки важливі сьогодні ініціативи в IT, як, наприклад, ініціативи Фонду BrainBasket? По-вашому, наскільки вони дійсно приносять користь?

Я завжди “за” будь-які ініціативи (в розумних межах), щоб ділитися досвідом, отримувати новий досвід і розвивати ІТ-сферу. До безкоштовних курсів багато хто ставиться скептично і може не бути повної віддачі як від учнів так від менторів. Той, хто цього потребує, матиме користь.

Ваша порада тим, хто хоче перепрофілюватися в IT.

Постійно працювати і вчитися, бажано, самостійно – тут тягнути за вуха ніхто не буде, це не школа.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress