Безкоштовний відео-курс “Основи робототехніки”

Робототехніка – це прикладна наука, що стрімко розвивається сьогодні та привертає увагу людей в усьому світі. Дітям цікаво отримувати нові знання в ігровій формі та конструювати перші механізми, а дорослі вбачають у науці потенціал, який можна використовувати у промислових масштабах. Зважаючи на актуальність теми Фонд BrainBasket разом із компанією Пролего створив безкоштовний відеокурс з основ робототехніки, приурочений до Дня програміста та ініціативи #Join_IT. Він був розроблений в рамках проекту Technology Nation Kids, який був підтриманий фондом Western NIS Enterprise Fund (WNISEF).

Курс складається з 10 випусків та дозволить на практиці познайомитися з фізикою та механікою, навчитися розробляти алгоритми, створювати механізми та застосовувати отримані знання на практиці. Випуски познайомлять глядачів з різними видами роботів, деякі з яких можна збирати та програмувати вже з 6 років.

Курс є безкоштовним та розповсюджується у вільному доступі. Він має широку аудиторію, серед яких діти та їхні батьки. Для батьків будуть цікавими опис роботів, їхніх можливостей і програм, а для дітей – як взаємодіяти із роботами.

Курс доступний за посиланням – https://brainbasket.org/robotics

Курс складається з 10 випусків:

  1. Огляд курсу
  2. Lego WeDo 2.0
  3. Lego Mindstorms EVE 3. Опис
  4. Lego Mindstorms EVE 3. Програмування та конструювання
  5. Arduino
  6. Tetrix
  7. Tetrix, програмування
  8. RevBotix, конструкція
  9. RevBotix, програмування
  10. Теорія текстового програмування

Цей курс може стати першим кроком до вивчення робототехніки та є гарною можливістю для дітей не тільки гратись із роботами, а й розуміти, як вони взаємодіють та самим налаштовувати їх.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress