7 питань ментору: Радіон Дубровка

rd

Кажуть, що навчати когось важче, ніж вчитися самому. Так само це і для IT? Ми починаємо серію бліц-інтерв’ю з менторами програми Technology Nation. Сьогодні на наші запитання відповідає ментор групи в Охтирці Радіон Дубровка.

Чому вирішили стати ментором навчальної групи?

Тому, що ділитися досвідом це приємно. Сфера IT та програмування в місті розвинені дуже слабо. Плюс, хотів знайти однодумців.

Бути пов’язаним з IT і працювати в цій сфері – це одне. А що для Вас навчати IT інших?

Навчати складніше, відповідати на питання до яких не підготовлений. Знаходити підхід до аудиторії і групі. Зробити процес навчання цікавим.

Наскільки зацікавлені учасники в оволодінні новою професією?

Середньо, не всі розуміють для чого вони це роблять. Але ті, хто знає, для чого, мотивовані більше.

Ким Ви бачите випускників Вашої групи?

Як мінімум, людьми, які будуть далі вивчати подібні курси, будуть практикуватися. Фрілансерами на першому етапі.

Що зупиняє людей сьогодні на шляху приходу в IT?

Вивчення англійської мови, відсутність компаній в IT-секторі в нашому місті (Охтирка), що не затребуваність професії в регіоні. Після навчання люди повертаються в свої міста, тут не знаходять робочі місця, не отримують досвід, в результаті – йдуть не за фахом працювати.

Наскільки важливі сьогодні ініціативи в IT, як, наприклад, ініціативи Фонду BrainBasket? По-вашому, наскільки вони дійсно приносять користь?

Користь є, як мінімум наблизити людей до IT-освіти, але важливіше питання перспективи, якщо вона буде в BrainBasket Foundation – що б люди розуміли, для чого вони проходять курс, хто їх може взяти, навіть, припустимо, на віддалену практику, на перше час, через яку можна підготуватися до переїзду в офіс компанії в інше місто. Або можливість працювати віддалено.

Ваша порада тим, хто хоче перепрофілюватися в IT.

Брати і робити, вибрати, що цікаво. IT – різноманітне напрямок. Повторю, головне, щоб було цікаво.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress