UniversITy conference

universITyВважаєш, що в Україні немає перспектив розвитку у сфері ІТ? Думаєш, що краще працювати за кордоном? Приходь на UniversITy conference, та поглянь на українське ІТ по-іншому! Українське ІТ – один зі найцінніших ресурсів країни, за допомогою якого ми можемо творити саме те майбутнє, якого прагнемо. Протягом двох днів ти матимеш можливість поринути у атмосферу спілкування та навчання, відвідати цікаві лекції та практичні заняття, спробувати себе у хакатонах, змаганнях та розіграшах. А кваліфіковані спікери розкажуть, чому українське ІТ – круте та перспективне.

Також, конференція буде актуальною для відвідувачів будь-якого рівня знань, адже поряд зі основною сценою, де проходитимуть сесії та лекції, буде діяти інтерактивна зона, де ти зможеш ознайомитися із роботою 3D принтерів та інших захоплюючих технологій.

А ще, на конференції з доповіддю виступить наш директор, Володимир Люлька! Тема доповіді – “Україна як технологічна нація – бути чи не бути?”.

ІТ конференція UniversITy 2015 буде проходити 21-22 листопада 2015 за адресою вул. Смоленська, 31-33 (Бізнес-центр «ІНКОМ»), м. Шулявська.

Вартість участі 150 грн за два дні.

Зареєструватись можна за посиланням.

Будь кращим – Do IT Ukrainian!Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress