BrainBasket в 2017 році: наші результати та досягнення

Цей рік для Фонду BrainBasket став дуже продуктивним. Нам вдалося втілити в життя нові проекти та ще більше розвинути вже існуючі. Ми як Фонд бачимо свою мету в тому, щоб допомагати українцям орієнтуватися в світі технологій, освоювати нові навички та ідеї, використовувати їх для поліпшення власного життя та становлення нової, сучасної України. Ми раді поділитися з вами нашими досягненнями за 2017 рік.

 1. Всеукраїнська освітня інфраструктура

Нам вдалося створити мережу з 60 навчальних хабів в 36 містах України, зібравши понад 600 комп’ютерів, які пожертвували IТ-компанії, і передати їх бібліотекам.
 
Це дозволило нам обладнати приміщення бібліотек під комп’ютерні класи та перетворити їх в навчальні хаби, де проходять безкоштовні освітні проекти Фонду BrainBasket.

 

2. Відкриваючи двері в IT

Інтерес до IТ-сектору в Україні продовжує зростати. Але, на жаль, не у всіх людей є рівні можливості для входу в сферу – одні живуть у віддалених районах, у інших немає грошей, а деякі не можуть відвідувати заняття на локаціях.
 
У партнерстві з Гарвардським університетом, Массачусетським технологічним інститутом і CodeClub, а також за підтримки досвідчених IT-фахівців і волонтерів ми запустили безкоштовні освітні курси для бажаючих змінити рід діяльності на IT, жінок у відпустці по догляду за дитиною, дітей у віці 9-11 років, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб.
 
Наша програма Technology Nation стала найбільшим соціальним IT-освітнім проектом в Україні й зараз в ній задіяні 98 менторів та 30 координаторів. Крім того, у цьому році проект був масштабований за кордон – учасники пройшли навчання у перших групах в Молдові та Словаччині.

 

3. Промоція IT-індустрії

Демонстрація переваг роботи в ІТ-індустрії та способів оволодіння певними IТ-професіями допомагає підвищити обізнаність про можливості в сфері інформаційних технологій серед всіх українців.
 
BrainTV – перший український телеканал про технології, що став голосом IТ-індустрії, який досяг показника в більш 1,35 мільйона переглядів. У 2017 році були розроблені та випущені 2 безкоштовні відео-курси: «Вступ до Data Science» в партнерстві з компанією Ciklum (понад 8 000 переглядів) і «Основи робототехніки» спільно з компанією ПроЛего (більше 10 000 переглядів).
 
Крім того, BrainBasket підтримав та спільно з партнерами організував кілька великих локальних та міжнародних ініціатив.

 

Серед інших досягнень Фонду за 2017 рік – організація глобальної ініціативи Hour of Code в Україні спільно з Microsoft Україна, участь у профорієнтаційній ініціативи #Join_IT спільно з Асоціацією IT України та використання курсу з основ програмування для дітей ініціативою GoCamp. Крім того, Україна посіла 4 місце за кількістю учасників у конкурсі Гарвардського університету Harvard CS50 Puzzle Day. В якості інформаційного партнера Фонд підтримав 68 профільних заходів.

Висловлюємо особливу подяку нашим ментором, координаторам, партнерам і всім, хто підтримував і підтримує діяльність Фонду BrainBasket. Разом ми робимо націю технологічною!Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress